Yhteystiedot

 
Isännöinti-Ura Oy
Mannerheimintie 160 A, 4. krs
00300 Helsinki
Toimisto avoinna klo 8.30—16.00
(kesä–elokuussa klo 8.30—15.00)

Puhelinvaihde 010-838 5100

Puhelinaika klo 10.00—16.00
(kesä–elokuussa klo 10.00—15.00)

Telefax 010-838 5111

E-mail posti@isannointi-ura.fi

 

Henkilökunta

Juha Urasto
isännöitsijä, toimitusjohtaja
010 838 5101
juha.urasto@isannointi-ura.fi
Sami Lehtola
isännöitsijä, varatoimitusjohtaja
010 838 5121
sami.lehtola@isannointi-ura.fi
Olli Nermes
isännöitsijä
010 838 5114
olli.nermes@isannointi-ura.fi
Juha Lylynen
isännöitsijä
010 838 5107
juha.lylynen@isannointi-ura.fi
Jukka Hovi
avustava isännöitsijä
010 838 5113
jukka.hovi@isannointi-ura.fi

Tekninen isännöinti

Tuomas Kautto
tekninen isännöitsijä
040 7202 445
tuomas.kautto@isannointi-ura.fi
Tero Mäenpää
tekninen isännöitsijä
050 4306 111
tero.maenpaa@isannointi-ura.fi
Tuukka Palmroth
avustava tekninen isännöitsijä
050 3263 302
tuukka.palmroth@isannointi-ura.fi

Talous & hallinto

Eija Vakkilainen
toimistopäällikkö
010 838 5100
eija.vakkilainen@isannointi-ura.fi
Hanna Kiviluoto
kirjanpito, vastikkeet
010 838 5116
hanna.kiviluoto@isannointi-ura.fi
Jaana Aronen
kirjanpito, vastikkeet
010 838 5105
jaana.aronen@isannointi-ura.fi
Riitta Urasto-Haavisto
vastikkeet, Taloinfo
010 838 5112
riitta.urasto@isannointi-ura.fi
Kaija Urasto
osa-aikaeläkkeellä (vastikkeet)
010 838 5100
posti@isannointi-ura.fi

 

Puhelut 010-numeroihin maksavat kaikkialta Suomesta soitettaessa
0,0835 euroa/puhelu + 0,17 euroa/minuutti (hinta sis. ALV:n, operaattori Elisa Oyj).